Reper Mihajlo Veruović Voyage osvrnuo se na ovogodišnje izdanje Pesme Evrovizije 2026 i izneo utiske o pobednici, ali i o plasmanu srpskog predstavnika.
Kako je rekao, dopala mu se bugarska predstavnica Dara, koja je odnela pobedu na takmičenju, ali smatra da je grupa „Lavina“, koja je predstavljala Srbiju, zaslužila bolji plasman.
„Odlična je devojka. Iskreno, svaka joj čast. Čestitam joj. Mislim da je ‘Lavina’ zaslužila malo višu poziciju. I Hrvati isto. Fenomenalne su. Mislim da je sramota da je naš žiri tako nisko to ocenio“, rekao je Voyage.
Na pitanje da li bi se i sam prijavio naredne godine na domaći izbor za predstavnika Srbije na Evroviziji, reper je istakao da takav format ne vidi kao nešto što mu odgovara.
„To takmičenje nije za mene, meni je zanimljivo to da gledam. To je takmičenje za određeni tip ljudi, za određeni tip izvođenja koji ja ne posedujem na dovoljno visokom nivou, ne želim da idem tamo i da gubim vreme. Nikad nisam glasao na Evroviziji. Ja sam onaj nemi posmatrač. Sedim ispred televizora i gledam“, rekao je on.
Voyage se dotakao i teme poroka, nakon što je u javnosti odjeknula vest da je pevač Sloba Vasić navodno završio u Specijalna bolnica za psihijatrijske bolesti Dr Laza Lazarević zbog mešanja alkohola i lekova protiv anksioznosti.
„Ne bojim se poroka. Nisam alkoholičar, ni narkoman. Ne može to da mi se desi, nisam iz takvog temelja“, zaključio je Voyage, piše portal Pulsonline.
IZVOR: NOVA I FOTO: PRINTSCREEN





















































































