Pevačica Aleksandra Radović otkrila je svojevremeno da je odbila da snimi pesmu „Da se opet tebi vratim“, koja je kasnije postala jedan od najvećih hitova hrvatske pevačice Nina Badrić.
Gostujući u emisiji kod Cece Ražnatović, Aleksandra je priznala da je imala priliku da snimi numeru, ali da je u tom periodu radila na albumu na kojem je već bilo previše sporih pesama.
„Dešavalo mi se. Sećam se, snimali smo album i imali smo već previše balada na tom albumu. U pitanju je pesma od Nine Badrić ‘Da se opet tebi vratim’. To je pesmetina zaista. Svakako, nije kome je rečeno već kome je suđeno, a ona je stvarno sa emocijom iznela“, rekla je tada Aleksandra.
Iako je odustala od numere koja je kasnije postala veliki regionalni hit, pevačica ne krije da je smatra jednom od najboljih balada.
Radović je istakla da ne žali zbog svoje odluke, naglašavajući da je Nina Badrić pesmu izvela na način koji joj je doneo posebnu emociju i prepoznatljivost kod publike.
Njena izjava ponovo je privukla pažnju javnosti, budući da je „Da se opet tebi vratim“ godinama jedna od najslušanijih ljubavnih pesama u regionu, a mnogi se i danas pitaju kako bi zvučala u interpretaciji Aleksandre Radović.
IZVOR: NOVA I FOTO: PRINTSCREEN


























































































