Ivana Šalipur Lola ponela je titulu pobednice stručnog žirija u takmičenju „Nikad nije kasno“ za 2025/2026 godinu, a pobedu očigledno nije očekivala.
Nakon što joj je uručena pobednička statua, Ivana je izjavila da su kandidati tokom ove sezone bili fantastični i da je upravo zbog toga mislila da je njena pobeda izvesna.
– Uopšte nisam očekivala! U šoku sam bukvalno– rekla je Lola iznenađeno.
Prilikom preuzimanaja pobedničke statue, Lola je naglasila da pobedu posvećuje svom šestogodišnjem sinu, koji je ujedno i razlog što će pobednica u narednom periodu napraviti ogromnu životnu promenu.
– Tu je on sa mnom. Mi smo ovde zapravo u Beogradu od marta, tu živimo, dok se dešava sve ovde. Ostajem u Srbiji. Htela sam da moj sin počne ovde u školu, upisala sam ga, počinje u septembru, tako da ćemo se družiti. Možda u jednom trenutku samo odem u Ameriku- rekla je Lola za Grand.
Lola tvrdi da je preseljenje u Srbiju potpuno nov početak za nju, koji možda neće biti lak i jednostavan, ali da nema očekivanja i da će pustiti da se stvari odvijaju svojim tokom.
– Ja samo živim život, i tako svi trebaju, jer evo. Ovo nisam očekivala i vidite šta se desilo- sa osmehom je poručila.
Jednom prilikom je izjavila da njeno zanimanje, zanimanje seksologa jako slabo „prolazi“ u Srbiji, ali da ona ima drugačije planove.
– Ja i dalje imam svoje klijente sa kojima radim online, ali želim da se što više posvetim muzici. Muzika mi je uvek bila i uvek će biti prva ljubav, ja tako kanališem sve svoje emocije, i negativno i pozitivno da izbacim iz sebe- zaključila je Ivana Šalupur.
IZVOR: GRAND I FOTO: PRINTSCREEN
























































































