Ivana Lola Šalipur pobednica je jedanaeste sezone muzičkog šou programa„Nikad nije kasno“ po odluci stručnog žirija.
Učesnica najemotivnijeg muzičkog takmičenja osvojila je auditorijum fantastičnim izvođenjem različitih muzičkih žanrova, a na njen superioran vokal niko nije ostao imun.
– Nisam bila spremna za bilo kakav govor. Hvala svima, hvala Žiki i Grandu, vi ste svi fenomenalani. Jedva pričam, ovo posvećujem mom sinu i slava Bogu – rekla je Ivana kroz suze.
Finalistkinja iz Čikaga briljirala je tokom čitave sezone, a osim sjajnim nastupima veliku pažnju izazvala je i njena profesija kojom se bavi u Čikagu, gde živi i radi.
– Inače sam seksolog, to mi je inače uvek bio plan B, ali muzika je broj jedan. Težak je posao, bude i svađa kada dođu parovi. Ako ste nekada gledali filmove sa takvim scenama, otprilike je tako. Nije to ništa komplikovano, ljudi smo, svi smo na kraju dana isti i imamo slične probleme – ispričala je Ivana za Grand ranije.
Podsetimo, Ivana Lola Šalipur nastupala je deveta u večerašnjem velikom finalu muzičkog šoua „Nikad nije kasno„, a njen moćni vokal obasjao je čitav studio, da su mnogi zanemeli nakon fantastične izvedbe u takmičenju.
Lola je najpre istakla da je na žalost malo promukla večeras, ali su utisci od prethodnih nastupa već podigli velika očekivanja od predstojećeg Ivaninog performansa.
Ivana je odlučila da izvede numeru „Rođeni“ poznatiju kao „Bato“ od Kaliopi, a iako je istakla da je na žalost promukla, to apsolutno niko nije primetio.
Lola je naime moćnim vokalom „raznela“ ceo studio, a žiri je bio oduševljen nastupom.
-Da li da se hvatamo za glavu, šta da radimo? – rekla je Dragana Katić u finalu nakon Lolinog nastupa, a upravo pitanje voditeljke šoua oslikava koliko je superioran bio njen nastup u finalnoj večeri.
IZVOR: GRAND I FOTO: PRINTSCREEN



















































































